Secesní nástolec
zinkocínová stříbřená slitina, stojící ženská postava v dlouhých šatech v rukách drží květ, na něm skleněná mísa, sklo tmavě zelené, irisované se zvlněným okrajem, kov značen A. Köhler, Vídeň, kolem 1900, celková výška 39 cm (Zí)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 13.000,-
Secesní nástolec
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Altschlifdiamantsolitär Ring ca. 2 ct S-T/si
- Brillantring zus. ca. 1,30 ct
- Dekorative Deckeldose, deutsch 1. Hälfte 20. Jhdt.,